6AV72417KC100FA0 vs 6ES76470BA001YA2 — parameter matrix
Comparison matrix
Normalized specification differences for 6AV72417KC100FA0 and 6ES76470BA001YA2
Parameter6AV72417KC100FA06ES76470BA001YA2
Operating SystemSupports Windows 7/10-
Operating temperature0°C to 45°C20°C to 70°C
Supply voltage100 to 240VAC, 24VDC12VDC, 24VDC